Jesteśmy dumni sprowadzać wyborne owoce Brazylii w sproszkowanej formie owocu. Produkt jest 100% naturalny bez domieszek bezpośrednio z najlepszej plantacji w Amazonii. 
"Brazylijska żyła złota" - A
çai.Badania wykazują że jest w niej 33 razy więcej przeciwutleniaczy niż w czerwonych winnych winogronach, poprawia odporność jakbyśmy znów byli dwudziestolatkami.

A więc spróbuj “fontanny młodości” z tej zakazanej Amazońskiej Jagody to poczujesz moc Amazonki.


O nas

Oferujemy açai wyborne owoce Brazylii w sproszkowanej formie, które charakteryzują się wysoką jakością i sprawdzonym działaniem. Nasza propozycja obejmuje gamę produktów. Postaraliśmy się, sprowadzać açai bezpośrednio z najlepszej plantacji w Amazonii co do których klienci mają najwięcej pozytywnych opinii i jednocześnie posiadają przystępną cenę.

Açai na wiele dolegliwości tak dokuczliwych dla współczesnego człowieka.  Propozycja nasza jest skierowana dla osób które preferują preparaty naturalne i ziołowe, oparte tylko na działaniu sił natury.

Korzystaj z siły natury - nie ryzykuj zdrowiemZapraszamy do odwiedzenie innych stron naszej internacjonalnej korporacji:

temat: guarana

Europa - http://www.guarana.eu

Poland - http://www.guarana.pl
http://www.guarana.com.pl
http://www.guarana.net.pl
http://www.guarana.info.pl
http://www.guarana.biz.pl


temat: zdrowie:
http://www.muira-puama.pl
http://www.catuaba.pl
http://www.bielactwo.pl
http://www.acai.pl 

Inne
http://www.eurevic.com.pl
http://www.brazylia.biz.pl

  

 

home      o nas      sklep      produkty      o acai      kontakt

Copyright by Acai.pl